Menu

Jak pozyskać pacjentów w gabinecie fizjoterapeuty?

Poznaj trzy zasady, aby skutecznie walczyć o pozycję w branży fizjoterapeutów

Chcę Ci powiedzieć, że od dziś nie jesteś sam w drodze do sukcesu zawodowego
 
Integralną częścią kursu „Kompleksowa terapia manualna” jest pełna i profesjonalna pomoc w tworzeniu twojej marki osobistej na rynku fizjoterapeutów.
 
Pexels Tranmautritam 326503


Tworzenie wizerunku w sieci

Musisz być świadomy, że pacjent szuka pomocy w internecie. Podstawowym narzędziem, aby zaistniej jako profesjonalista w branży jest twoja strona internetowa. Twój potencjalny pacjent chce dowiedzieć się o tym co oferujesz, jakie masz doświadczenie oraz poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Ułatw mu to tworząc własną, sprecyzowaną i przejrzystą stronę www. Na naszym kursie omówimy na jakie elementy warto zwrócić uwagę.

Pexels Pixabay 147413


Prowadzenie portali społecznościowych

Coraz więcej osób w różnych wieku korzysta z portali takich jak Facebook, Instagram, Youtube. Pacjenci poszukują w mediach społecznościowych firm i specjalistów, którzy będą w stanie odpowiedzieć na ich potrzeby i pomóc w walce z bólem, chorobą, kontuzjami. Daj im szansę, aby znaleźli i Ciebie. Kurs terapii manualnej pod naszym okiem podpowie Ci jak zacząć przygodę online.

Pexels Mart Production 7089401


Budowanie bazy pacjentów różnymi kanałami

Na kursie zdobędziesz kompleksową wiedzę. Nauczę Cię jak docierać z Twoją ofertą do różnych grup społecznych, zawodowych, wiekowych wśród pacjentów. Poznasz techniki pozyskiwania nowych osób, prowadzenia planu rehabilitacji, a także sposoby dostosowania rozmowy do sprecyzowanej grupy twoich pacjentów.